O spoločnosti

Plag.sk je globálny systém poskytujúci služby na odhaľovanie plagiátorstva pre klientov z viac ako 90 krajín sveta. Spoločnosť sa zameriava na poskytovanie služieb týkajúcich sa textu, najmä vo vzťahu k detekcii jeho podobnosti a odhaľovaniu plagiátov. Intenzívne pracujeme na technológii pre viacjazyčnú perspektívu, čo nám umožňuje poskytovať špecializované služby pre klientov z USA, Veľkej Británie, Francúzska, Nemecka, Litvy, Lotyšska a iných krajín. Ako najlepšie dostupná viacjazyčná technológia slúži spoločnosť ako národný systém na detekciu plagiátorstva v krajinách ako Litva či Lotyšsko.

Spoločnosť bola založená v roku 2011. Majiteľom firmy je LLC ACVK, ktorá sa nachádza v samom centre Európy – nádhernom meste Vilnius, hlavnom meste Litvy.

Technológia a výskum

Spoločnosť neustále investuje do vytvárania nových technológií a zlepšovania existujúcich. S hrdosťou vám predstavujeme prvý, viacjazyčný nástroj na odhaľovanie plagiátorstva, ktorý sme vytvorili pri práci v medzinárodnom prostredí. Pre vytváranie a zlepšovanie technológií, ktoré používame, spolupracuje spoločnosť so svojimi klientmi – vysokými školami. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov na spoluprácu, prosím, vyplňte kontaktný formulár uvedený nižšie.

Contact us

Názov (je potrebné)

E-mail (je potrebné)

Téma

Správa

[recaptcha]