Náš príbeh

Základy

Plag pozýva študentov a učiteľov, aby dosahovali najlepšie akademické výsledky bez toho, aby sa báli experimentovať. Neúspech je proces skúšania a rastu, zatiaľ čo úspechje konečným cieľom a požadovaným výsledkom. Vytvárame miesto, ktoré vás pozýva, aby ste s istotou vyskúšali to najlepšie a sľubuje vynikajúci výsledok.
About header illustration
Náš príbeh

Základy

Two column image

Plag, založená v roku 2011, je dôveryhodná globálna platforma na prevenciu plagiátov. Náš nástroj je prínosom pre študentov, ktorí sa snažia zlepšiť svoju prácu, aj pre učiteľov, ktorých cieľom je podporovať akademickú integritu a etiku.

Používajú nás vo viac ako 120 krajinách sveta, zameriavame sa na poskytovanie služieb súvisiacich s textom, najmä detekciu podobnosti textu (kontrola plagiátorstva).

Technológia Plag bola starostlivo vyvinutá na podporu viacerých jazykov, čo z nej robí prvý skutočne viacjazyčný nástroj na odhaľovanie plagiátov na svete. S touto pokročilou schopnosťou sme hrdí na to, že môžeme jednotlivcom na celom svete ponúknuť špecializované služby odhaľovania plagiátov. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo v akom jazyku je váš obsah napísaný, naša platforma je vybavená tak, aby vyhovovala vašim potrebám a zabezpečila presnú a spoľahlivú detekciu plagiátov.

Naše jadro

Technológia a výskum

Two column image

Spoločnosť neustále investuje do vytvárania nových textových technológií a zdokonaľuje tie už existujúce. Okrem toho, že ponúkame prvý skutočne viacjazyčný nástroj na odhaľovanie plagiátov, spolupracujeme s univerzitami na neustálom vytváraní a zlepšovaní našich nástrojov a služieb.

Spolu zdokonaľme tvoju prácu

document
Viacjazyčný
speech bubble tail
AI technológia
speech bubble tail
4.5 na Trustpilote
speech bubble tail