O

Radi vás spoznávame

Spoločnosť

Plag.sk je globálny poskytovateľ služieb detekcie plagiátov poskytujúce klientov z viac ako 90 krajín sveta. Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie textových služieb, konkrétne súvisiacich s detekciou podobnosti a kontrolou plagiátov. Plag.sk vyvíja svoju technológiu z viacjazyčné perspektívy, čo nám umožňuje poskytovať špecializované služby detekcie plagiátov pre klientov v USA, Veľkej Británii, Francúzsku, Nemecku, Litve, Lotyšsku a ďalších krajinách.

Plag.sk bola založená v roku 2011. Je vlastnená spoločnosťou LLC Lingua intellegens a nachádza sa v nádhernom stredoeurópskom meste Vilnius, hlavnom meste Litvy.

O spoločnosti pre kontrolu plagiátorstva
Technológie a výskum ohľadom plagiátorstva

Technológie a výskum

Spoločnosť neustále investuje do vytvárania nových textových technológií a zlepšovanie už existujúcich. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť prvý skutočne viacjazyčný nástroj pre detekciu plagiátov na svete, ktorý sme vytvorili pri práci v nadnárodnom prostredí. Plag.sk spolupracuje s univerzitnými klientmi za účelom neustáleho vytvárania a zdokonaľovania ich textových a plagiátorských nástrojov a služieb. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrh partnerstva, vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár.


contact info